Galatasaray’ın yeni transferi Abdülkerim Bardakcı İstanbul’a geldi

25.06.2022 01:37 Son Güncelleme: 25.06.2022 01:38 Üç büyüklerde oynamayı hedeflediğini belirten Bardakcı, ”Oldukca şükür hedeflerime ulaştım. Buraya (Konyaspor) para kazandırdığım içinde mutluyum. Şundan dolayı benim futboldan para kazanmamı Konyaspor sağlamış oldu. Oldukca büyük bir camiaya gidiyorum. Türkiye’nin en büyük futbol takımlarından birisi. Doğal buradan buruk bir sevinçle ayrılıyorum” dedi. 
Transferin gözde oyuncusu olan Konyaspor’un başarı göstermiş futbolcusu 27 yaşındaki Abdülkerim Bardakcı, artık Galatasaray forması giyecek. Sarı-kırmızılı kulüple 3+1 yıllığına anlaşan ve saat 23.50 uçağıyla İstanbul’a gidecek olan Abdülkerim Bardakcı, yarın sıhhat kontrolünün peşinden sözleşmeye imza atacak.
Bu transferle beraber hedeflerine ulaştığını belirten Bardakcı, şunları söylemiş oldu: ”Şu an değişik duygular içindeyim. Bildiğiniz benzer biçimde Konya, doğup, büyüdüğüm memleketim. Oldukca şükür hedeflerime ulaştım. Buraya (Konyaspor) para kazandırdığım içinde mutluyum. Şundan dolayı benim futboldan para kazanmamı Konyaspor sağlamış oldu. Oldukca büyük bir camiaya gidiyorum. Türkiye’nin en büyük futbol takımlarından birisi. Doğal buradan buruk bir sevinçle ayrılıyorum” ifadelerini kullandı.

Abdülkerim Bardakcı’dan ilk izahat: Oldukca büyük bir camiaya gidiyorum pic.twitter.com/9LVapddkon
— CNN TÜRK Spor (@CNNTURKSpor) June 24, 2022
“OKAN HOCA İLE ÇALIŞACAK OLMAKTAN MUTLUYUM”
Abdülkerim Bardakcı, Galatasaray’la bugün sözleşme imzalayan teknik direktör Okan Buruk ile çalışacak olmaktan dolayı mutlu bulunduğunu söylemiş oldu. Bardakcı, ”Okan hocayı oldukça seven ve beğenen birçok insan duydum. Bir çok şahıs Okan hocayla çalışmak istiyordu. Bana da şimdi çalışmak nasip olacak” diyerek sözlerini noktaladı.

Son Dakika Haberler